Dane rejestrowe:

NIP: 525-234-4055
Regon: 140206291
KRS: 0000635620

Siedziba Spółki LPG Polonia Sp. z o.o. SKA znajduje się w Warszawie. Posiadamy biura operacyjne w Warszawie i Puławach. Bazy naszych pojazdów rozlokowane są w 12 lokalizacjach na terenie Polski.
Dzięki lokalizacji baz transportowych w różnych lokalizacjach na terenie Polski zdecydowanie poprawia się logistyka Spółki co z kolei przekłada się na naszych Klientów niższymi kosztami. Pojazdy służące do transportu paliw płynnych stacjonują na największych bazach paliwowych w Polsce.

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

Współpraca

Firma LPG Polonia Sp. z o.o. SKA posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkód wyrządzonych w związku z prowadzoną działalnością w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego na sumę 3 500 000 PLN. Dodatkowo posiadamy ubezpieczenie mienia (Cargo) na sumę 350 000 pln oraz ubezpieczenie na ewentualne szkody powstałe podczas załadunku oraz rozładunku na kwotę 200 000 pln.

Dodatkowymi formami zabezpieczeń wszystkich naszych ładunków są numeryczne plomby szwajcarskiej firmy UNISTO oraz elektroniczne opomiarowanie systemów rozładunkowych dużej części naszego taboru. Dla zabezpieczenia ładunków paliw płynnych podpisaliśmy umowy na nadzorowanie procesu plombowania autocystern z firmami: Orlen Ochrona (obsługująca Bazy Magazynowe PKN Orlen) oraz Naftor (obsługująca Naftobazy OLPP).

Nad bezpieczeństwem pojazdów oraz ładunków przewożonych w naszej firmie czuwa system GPS, w który wyposażone są wszystkie nasze samochody. Dzięki tej usłudze istnieje możliwość śledzenia przesyłki od momentu wyjazdu do końcowego rozładunku poprzez stronę www. lub kontaktując się z nami telefonicznie bądź  sms-em. Nasz wykwalifikowany personel pozwoli Państwu bezpiecznie i możliwie najszybciej dostarczyć ładunek w dowolne miejsce w kraju i Europie.

Współpracujemy z naszymi Klientami zarówno na podstawie długoterminowych umów ramowych jak i jednorazowych zleceń spotowych.
Pojazdy nasze znajdują się w ciągłym ruchu na terenie niemal całej Europy włączając Rosję, Białoruś i Ukrainę. Dzięki dużej liczbie naszych pojazdów istnieje możliwość realizacji zleceń z dnia na dzień.

Staramy się dla każdego Klienta indywidualnie uzgadniać warunki współpracy na podstawie uzgodnień przebiegu tras, oraz przewożonych ładunków.
Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom terminowych i bezpiecznych przewozów na trasach krajowych i międzynarodowych oraz ciągły wzrost satysfakcji ze wzajemnej współpracy. Dzięki starannie opracowanym procedurom i instrukcjom, nasz personel jest w stanie świadczyć usługi na jednakowo wysokim poziomie, a prowadzone szkolenia mają za zadanie ciągłe doskonalenie i rozwój.

Z naszych usług korzystają:

  • koncerny paliwowe,
  • przedsiębiorstwa produkcyjne,
  • firmy spedycyjne i transportowe.

Przy stałej współpracy istnieje możliwość zamieszczenia Państwa logo (lub innego znaku firmowego bądź reklamy) na naszych naczepach.

Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń lub napisz do nas

Licencje i certyfikaty

Posiadamy licencję krajową nr 0155860 na wykonywanie usług transportowych

Posiadamy licencję międzynarodową nr TU-016464 na wykonywanie usług transportowych

Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie – w transporcie na kierunkach wschodnich korzystamy z karnetów TIR.

Od lipca 2008 posiadamy Certyfikat System Zarządzania Jakością zgodnie z normą: PN-EN ISO 9001:2001.

Posiadamy Certyfikat System Zarządzania Jakością zgodnie z normą: PN-EN ISO 9001:2015.

Licencja polska
Licencja europiejska
Zrzeszenie
Certyfikat
Certyfikat

W naszej firmie korzystamy ze zintegrowanego systemu informatycznego Speed firmy INTERLAN, który jest sparowany z systemem transmisji danych pomiędzy Kierowcą (pojazdem) a Spedytorem (biurem) łącznie z możliwością przesyłania skanów listów przewozowych on-line. Dodatkowa funkcjonalność to pełna telemetria pracy pojazdów.