Dane rejestrowe:

NIP: 525-234-4055
Regon: 140206291
KRS: 0000635620

Siedziba Spółki LPG Polonia Sp. z o.o. SKA znajduje się w Warszawie. Posiadamy biura operacyjne w Warszawie i Puławach. Bazy naszych pojazdów rozlokowane są w 12 lokalizacjach na terenie Polski.
Dzięki lokalizacji baz transportowych w różnych lokalizacjach na terenie Polski zdecydowanie poprawia się logistyka Spółki co z kolei przekłada się na naszych Klientów niższymi kosztami. Pojazdy służące do transportu paliw płynnych stacjonują na największych bazach paliwowych w Polsce.

Firma transportowa

Elastyczny system współpracy

Firma LPG Polonia Sp. z o.o. SKA posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkód wyrządzonych w związku z prowadzoną działalnością w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego na sumę 3 500 000 PLN. Dodatkowo posiadamy ubezpieczenie mienia (Cargo) na sumę 350 000 PLN oraz ubezpieczenie na ewentualne szkody powstałe podczas załadunku oraz rozładunku na kwotę 200 000 PLN.

Dzięki wspomnianym polisom ubezpieczeniowym oferowane przez nas usługi transportu płynnych produktów chemicznych realizujemy od momentu przyjęcia zlecenia po jego zakończenie w pełni bezpiecznie, zapewniając gwarancję ochrony przed najczęstszymi zdarzeniami losowymi mającymi miejsce w tej branży.

Numeryczne plomby dla 100% bezpieczeństwa ładunku

Dodatkowymi formami zabezpieczeń wszystkich naszych ładunków są numeryczne plomby szwajcarskiej firmy UNISTO oraz elektroniczne opomiarowanie systemów rozładunkowych dużej części naszego taboru. Dla zabezpieczenia ładunków paliw płynnych podpisaliśmy umowy na nadzorowanie procesu plombowania autocystern z firmami: Orlen Ochrona (obsługująca Bazy Magazynowe PKN Orlen) oraz Naftor (obsługująca Naftobazy OLPP).

System GPS czuwający bezpieczeństwem przewożonych ładunków

Nad bezpieczeństwem pojazdów i przewożonych nimi ładunków czuwa system GPS, w który wyposażone zostały wszystkie nasze samochody. Dzięki temu istnieje możliwość śledzenia przesyłki od momentu wyjazdu do końcowego rozładunku poprzez stronę www oraz kontakt telefoniczny lub sms-owy z naszym biurem. Nasz wykwalifikowany personel pozwoli Państwu bezpiecznie i możliwie najszybciej dostarczyć ładunek w dowolne miejsce na terenie Polski i Europy.

Współpracujemy z naszymi Klientami zarówno na podstawie długoterminowych umów ramowych, jak i jednorazowych zleceń spotowych.
Nasze pojazdy znajdują się w ciągłym ruchu na terenie niemal całej Europy, włączając w to Rosję, Białoruś i Ukrainę. Dzięki dużej flocie pojazdów jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń z dnia na dzień, co daje nam niewątpliwie dużą przewagę nad innymi firm przewozowymi.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Precyzyjnie uzgadniamy warunki współpracy, dbamy o optymalne zaplanowanie przebiegu tras, oraz terminowe dostawy przewożonych ładunków.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom przede wszystkim terminowych i bezpiecznych przewozów na trasach krajowych i międzynarodowych. Dzięki starannie opracowanym procedurom i instrukcjom nasz personel jest w stanie świadczyć usługi na niezmiennie wysokim poziomie, a prowadzone szkolenia umożliwiają pracownikom ciągłe doskonalenie się i rozwój.

Z naszych usług korzystają:

  • koncerny paliwowe,
  • przedsiębiorstwa produkcyjne,
  • firmy spedycyjne i transportowe.

Przy stałej współpracy istnieje możliwość zamieszczenia Państwa logo (lub innego znaku firmowego bądź reklamy) na naszych naczepach.

Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń lub napisz do nas

Licencje i certyfikaty

Posiadamy licencję krajową nr 0155860 na wykonywanie usług transportowych

Posiadamy licencję międzynarodową nr TU-016464 na wykonywanie usług transportowych

Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie – w transporcie na kierunkach wschodnich korzystamy z karnetów TIR.

Od lipca 2008 posiadamy Certyfikat System Zarządzania Jakością zgodnie z normą: PN-EN ISO 9001:2001.

Posiadamy Certyfikat System Zarządzania Jakością zgodnie z normą: PN-EN ISO 9001:2015.

Licencja polska
Licencja europiejska
Zrzeszenie
Certyfikat
Certyfikat

W naszej firmie korzystamy ze zintegrowanego systemu informatycznego Speed firmy INTERLAN, który jest sparowany z systemem transmisji danych pomiędzy Kierowcą (pojazdem) a Spedytorem (biurem) łącznie z możliwością przesyłania skanów listów przewozowych on-line. Dodatkowa funkcjonalność to pełna telemetria pracy pojazdów.