Siedziba firmy

ul. Sokołowska 9 lok. U24
01-142 Warszawa
Tel. centrala: +48 226546616
e-mail: zarzad@lpgpolonia.pl

Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny:
Piotr Walasek
tel.: +48 222660379 / kom. 502 533 518
e-mail: piotr@lpgpolonia.pl

Główna Księgowa: Elżbieta Złakowska
tel.: +48 226546616 w. 119
e-mail: e.zlakowska@amgbiuro.com.pl

Kadry: Justyna Radajczyk
tel.: +48 226546616 w. 210 / kom. 797 186 364
e-mail: kadry@lpgpolonia.pl

Tabor Transportowy: Mariusz Maroszek
tel.: +48 226546616 w. 204 / 535 284 284 / 533 730 000
e-mail: mariusz@lpgpolonia.pl / bartosz@lpgpolonia.pl

Biuro operacyjne
w Warszawie

ul. Sokołowska 9 lok. U24, 01-142 Warszawa
tel.: +48 22 654 66 16
fax:  +48 22 2660679
e-mail: biuro@lpgpolonia.pl

Dyspozycja cystern chemicznych/AdBlue

tel.: +48 22 654 66 16 w. 201
e-mail: chemia@lpgpolonia.pl

Kierownik działu: Michał Piwoński
tel.: +48 22 654 66 16 w. 201 / kom. 535 687 687 / e-mail: michal@lpgpolonia.pl

Mariusz Fedorowicz
tel.: +48 22 654 66 16 w. 201 / kom. 510 909 636 / e-mail: mariusz.fedorowicz@lpgpolonia.pl

Jakub Pióro
tel.: +48 22 654 66 16 w. 201 / kom. 797 186 360 / e-mail: jakub.pioro@lpgpolonia.pl

Łukasz Oleksiak
tel.: +48 22 654 66 16 w. 201 / kom. 535 469 469 / e-mail: lukasz@lpgpolonia.pl

Dyspozycja paliw płynnych

tel.: +48 22 654 66 16 w. 202
e-mail: paliwa@lpgpolonia.pl

Marcin Żuchowski
tel.: +48 22 654 66 16 w. 202 / kom. 535 932 932 / e-mail: marcin@lpgpolonia.pl

Marcin Wójcik
tel.: +48 22 654 66 16 w. 202 / kom. 535 927 927 / e-mail: marcinw@lpgpolonia.pl

Piotr Budek
tel.: +48 22 654 66 16 w. 202 / kom. 506 282 411 / e-mail: piotrb@lpgpolonia.pl

Adam Madejek
tel.: +48 22 654 66 16 w. 202 / kom. 535 921 921 / e-mail: adam@lpgpolonia.pl

Dyspozycja silosy

tel.: +48 22 654 66 16 w. 205
e-mail: silo@lpgpolonia.pl

Andrzej Osowski
tel.: +48 22 654 66 16 w. 205 / kom. 797 186 374/ e-mail: andrzej.osowski@lpgpolonia.pl

Biuro operacyjne
w Puławach

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy
tel: +48 81 477 5578
fax: +48 81 477 5579
e-mail: pulawy@lpgpolonia.pl; spedycja@lpgpolonia.pl

Dyspozycja plandek

Wojciech Boguń – Kierownik biura
tel.: +48 81 477 55 78 / kom. 510 932 388 / e-mail: w.bogun@lpgpolonia.pl

Michał Adamczyk
tel.: +48 81 477 55 78 / kom. 797 186 366 / e-mail: w.adamczyk@lpgpolonia.pl

Serwis samochodów ciężarowych

centrala:
telefon:
81 477 55 11

tel. kom.:
501-554-441

e-mail:
biuro@poloniaserwis.pl

OSKP:
telefon:
81 477 55 10

e-mail:
oskp@poloniaserwis.pl

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, lub jeśli nie wiesz, która z proponowanych przez nas opcji najlepiej odpowie na Twoje potrzeby, proszę, skontaktuj się z nami bezpośrednio, używając formularza dostępnego obok.

Siedziba firmy
Biuro operacyjne w Warszawie
Biuro operacyjne w Puławach